Oferta za Zahę: 70 milionów funtów i dwóch piłkarzy

Oferta za Zahę: 70 milionów funtów i dwóch piłkarzy fot. Premierleague.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Wilfried Zaha raczej nie wzmocni Evertonu, ponieważ ostatnia oferta została odrzucona — donosi Sky Sports.

26-latek od początku tego okna transferowego stara się wymóc na pracodawcy, aby ten pozwolił mu na zmianę miejsca. Władze pozostają jednak nieugięte i stawiają zaporową cenę za swojego piłkarza. Wynosi ona blisko 80 milionów funtów.

Sam piłkarz wiele razy zaznaczał, że chciałby trafić do zespołu, w którego barwach mógłby walczyć o najwyższe cele. Usługami Iworyjczyka były zainteresowane Manchester United oraz Arsenal. Obie ekipy nie mogły jednak sprostać wygórowany oczekiwaniom finansowym Crystal Palace.

W ostatnich godzinach do klubu spłynęła kolejna lukratywna propozycja za skrzydłowego. Tym razem pochodziła ona z Evertonu. Ekipa z Goodison Park zaoferowała za 26-latka 70 milionów funtów. Ponadto w całą operację mieli zostać włączeni dwaj piłkarze, a więc Cenk Tosun oraz James McCarthy.

Brytyjskie media donoszą jednak, że ta opcja została odrzucona, a władze Crystal Palace pozostają nieugięte w swoich żądaniach. Nie chcą bowiem słyszeć o żadnej wymianie, natomiast są zainteresowani określoną kwotą. W tym przypadku takowa wynosi 80 milionów funtów.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej ma za sobą znakomity sezon. W poprzednich rozgrywkach Premier League zanotował 34 występy. Na jego dorobek złożyło się dziesięć goli i tyle samo asyst. Umowa wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy