OFICJALNE: Stal wzmacnia linię ataku. Josip Barišić w Mielcu

OFICJALNE: Stal wzmacnia linię ataku. Josip Barišić w Mielcu fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Mielec

Rywalizująca w I lidze Stal Mielec potwierdziła kolejny letni transfer. Jej szeregi zasilił Josip Barišić.

32-letni chorwacki napastnik związał się ze Stalą umową do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

W przeszłości Barišić występował w Zawiszy Bydgoszcz, Piaście Gliwice oraz Arce Gdynia. Jego łączny dorobek w Ekstraklasie to 74 spotkania, 22 gole i dziewięć asyst. W sezonie 2016/2017 atakujący sięgnął z Arką po Puchar Polski.

Przez ostatnie półtora roku Barišić był związany z rodzimą Cibalią Vinkovci. O ile w drugiej części rozgrywek 2017/2018 zdobył jeszcze pięć bramek w 13 meczach chorwackiej ekstraklasy, to ciężko znaleźć jego statystyki z minionego sezonu. Ogółem na najwyższym rodzimym szczeblu trafił do siatki 39 razy w 166 występach.

Chorwat jest czwartym letnim wzmocnieniem Stali. Wcześniej pozyskała ona Lukáša Bieláka, Wojciecha Lisowskiego i wypożyczyła z Jagiellonii Białystok Pawła Olszewskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy