OFICJALNIE: Abdou Razack Traoré w Sivassporze

OFICJALNIE: Abdou Razack Traoré w Sivassporze fot. Sivasspor
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sivasspor

Abdou Razack Traoré został zawodnikiem Sivassporu.

Mogący grać na kilku pozycjach w ataku zawodnik związał się z nowym zespołem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2020 roku.

Dla 30-latka jest to kolejny turecki klub w karierze. Wcześniej występował już w barwach Gaziantepsporu, Karabüksporu oraz Konyasporu. W koszulce tego ostatniego reprezentant Burkina Faso rozegrał w poprzednim sezonie 21 spotkań w tureckiej ekstraklasie. Zanotował w nich trzy asysty. Łączny bilans Traoré na tamtejszym najwyższym szczeblu to 131 meczów, 34 trafienia i 11 ostatnich podań.

Atakujący jest doskonale znany kibicom Ekstraklasy. Między 2010 a 2012 rokiem występował on w Lechii Gdańsk. W jej barwach zaliczył 25 ligowych trafień.

Sivasspor rozpoczął nowy sezon tureckiej ekstraklasy od wygranej z Beşiktaşem 3:0. W drugiej kolejce przegrał z Rizesporem 1:2.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy