OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy

OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Płock

Adam Chrzanowski, były piłkarz Lechii Gdańsk, zamienił Pordenone Calcio na Wisłę Płock.

Lewy obrońca opuścił Polskę latem 2020 roku, po rozegraniu 18 spotkań dla biało-zielonych. Od tego czasu uzbierał w barwach włoskiego drugoligowca 20 występów.

22-latek w bieżącej kampanii wybiegał na boiska tylko pięć razy, dlatego postanowił skorzystać z oferty „Nafciarzy”. Operacja odbyła się na zasadzie wypożyczenia ważnego do 30 czerwca, a w porozumieniu między klubami znalazła się również opcja pierwokupu.

Jak wyznał Polak, celem jest powrót do regularnej gry.

– Wszystko będę musiał wywalczyć sobie na obozie w Turcji. Ze zdrowym nastawieniem, żeby jak najwięcej minut wywalczyć przez te pół roku – oznajmił.

W Polsce Adam Chrzanowski częściej występował na pozycji stopera. Tak też chciałby być ustawiany sam zawodnik.

To pierwsze zimowe wzmocnienia Wisły Płock, obecnie szóstej siły Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy