OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy

OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Płock

Adam Chrzanowski, były piłkarz Lechii Gdańsk, zamienił Pordenone Calcio na Wisłę Płock.

Lewy obrońca opuścił Polskę latem 2020 roku, po rozegraniu 18 spotkań dla biało-zielonych. Od tego czasu uzbierał w barwach włoskiego drugoligowca 20 występów.

22-latek w bieżącej kampanii wybiegał na boiska tylko pięć razy, dlatego postanowił skorzystać z oferty „Nafciarzy”. Operacja odbyła się na zasadzie wypożyczenia ważnego do 30 czerwca, a w porozumieniu między klubami znalazła się również opcja pierwokupu.

Jak wyznał Polak, celem jest powrót do regularnej gry.

– Wszystko będę musiał wywalczyć sobie na obozie w Turcji. Ze zdrowym nastawieniem, żeby jak najwięcej minut wywalczyć przez te pół roku – oznajmił.

W Polsce Adam Chrzanowski częściej występował na pozycji stopera. Tak też chciałby być ustawiany sam zawodnik.

To pierwsze zimowe wzmocnienia Wisły Płock, obecnie szóstej siły Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy