OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy

OFICJALNIE: Adam Chrzanowski wrócił do Ekstraklasy fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Płock

Adam Chrzanowski, były piłkarz Lechii Gdańsk, zamienił Pordenone Calcio na Wisłę Płock.

Lewy obrońca opuścił Polskę latem 2020 roku, po rozegraniu 18 spotkań dla biało-zielonych. Od tego czasu uzbierał w barwach włoskiego drugoligowca 20 występów.

22-latek w bieżącej kampanii wybiegał na boiska tylko pięć razy, dlatego postanowił skorzystać z oferty „Nafciarzy”. Operacja odbyła się na zasadzie wypożyczenia ważnego do 30 czerwca, a w porozumieniu między klubami znalazła się również opcja pierwokupu.

Jak wyznał Polak, celem jest powrót do regularnej gry.

– Wszystko będę musiał wywalczyć sobie na obozie w Turcji. Ze zdrowym nastawieniem, żeby jak najwięcej minut wywalczyć przez te pół roku – oznajmił.

W Polsce Adam Chrzanowski częściej występował na pozycji stopera. Tak też chciałby być ustawiany sam zawodnik.

To pierwsze zimowe wzmocnienia Wisły Płock, obecnie szóstej siły Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma na radarze gwiazdę I ligi Wisła Kraków ma na radarze gwiazdę I ligi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy