OFICJALNIE: Adam Deja odchodzi z Arki Gdynia. Wygląda na to, że zagra w Ekstraklasie

OFICJALNIE: Adam Deja odchodzi z Arki Gdynia. Wygląda na to, że zagra w Ekstraklasie fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia potwierdziła rozstanie z Adamem Deją, który nie zdecydował się na przedłużenie pobytu.

Gracz środka pola żółto-niebieskich barw bronił od czterech lat, a gdy dwa sezony temu przedłużał umowę, znalazła się w nim opcja dalszej współpracy. Zawodnik nie wyraził chęci jej aktywowania i tym sposobem żegna się z klubem.

Blisko 28-letni Polak zamyka swój dorobek na 111 spotkaniach, 13 golach oraz 11 asystach.

Adam Deja był bardzo ceniony przez szkoleniowców Arki Gdynia, a władze liczyły na jego zatrzymanie.

W tej chwili wszystko wskazuje na to, że nominalny defensywny pomocnik zakotwiczy w Koronie Kielce, która dopiero co wywalczyła awans do Ekstraklasy. Na tym poziomie jak dotąd było mu dane wystąpić 134.

Doświadczony zawodnik w przeszłości był związany z takimi ekipami, jak Cracovia czy Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy