Oficjalnie: Adamec opuszcza Śląsk Wrocław

Oficjalnie: Adamec opuszcza Śląsk Wrocław
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Śląsk Wrocław

Czeski obrońca Luboš Adamec nie będzie już zawodnikiem Śląska Wrocław.

20-letni zawodnik trafił do zespołu z Dolnego Śląska w sierpniu 2013 roku. Podpisał wtedy dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne trzy sezony. Młody Czech nie znalazł jednak uznania szkoleniowca Stanislava Levego, zaliczając jedynie dwa występy w pierwszej drużynie Śląska.

Kontrakt między byłym młodzieżowym reprezentantem Czech a klubem został rozwiązany za porozumieniem stron. Śląsk podziękował piłkarzowi za współpracę i życzy powodzenia w dalszej karierze. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy