Oficjalnie: Adamec opuszcza Śląsk Wrocław

Oficjalnie: Adamec opuszcza Śląsk Wrocław
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Śląsk Wrocław

Czeski obrońca Luboš Adamec nie będzie już zawodnikiem Śląska Wrocław.

20-letni zawodnik trafił do zespołu z Dolnego Śląska w sierpniu 2013 roku. Podpisał wtedy dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne trzy sezony. Młody Czech nie znalazł jednak uznania szkoleniowca Stanislava Levego, zaliczając jedynie dwa występy w pierwszej drużynie Śląska.

Kontrakt między byłym młodzieżowym reprezentantem Czech a klubem został rozwiązany za porozumieniem stron. Śląsk podziękował piłkarzowi za współpracę i życzy powodzenia w dalszej karierze. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy