Oficjalnie: Aduriz i López w Bilbao

Oficjalnie: Aduriz i López w Bilbao fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Athletic Bilbao

Athletic Club Bilbao potwierdził pozyskanie dwóch zawodników: Aritza Aduriza oraz Ismaela Lópeza.

Aduriz kosztował bardzo dużo, jak na baskijski klub, gdyż około 2,5 miliona euro, które przelane zostanie na konto Valencii. To połowa kwoty, jaką wyłozyła  Mallorca, wykupując go w 2008 roku właśnie z Bilbao.

31-letni atakujący jest oczywiście Baskiem, urodził się w San Sebastian. W ostatnim sezonie ligowym zaliczył siedem trafień w Primera Division.
 
López jest również napastnikiem, jednak na zupełnie innym niż Aduriz etapie kariery. Właściwie ją dopiero rozpoczyna, gdyż ma 22 lata, a ostatnio występował w trzecioligowym Lugo. Teraz dostaje szansę na udowodnienie swojej klasy w Bilbao, którego zresztą jest wychowankiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy