OFICJALNIE: Afobe i Woods definitywnie w Stoke

OFICJALNIE: Afobe i Woods definitywnie w Stoke
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stoke City

Stoke City poinformowało o wykupieniu Benika Afobe i Ryana Woodsa.

Ten pierwszy trafił do występującej na zapleczu Premier League ekipy z Wolverhampton na zasadzie wypożyczenia w lipcu minionego roku. Umowa zawierała opcję pierwokupu za, według nieoficjalnych doniesień, 12 milionów funtów. Napastnik spisywał się przez ostatnie sześć miesięcy na tyle dobrze, że działacze Stoke City postanowili skorzystać z tego przywileju. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały podane do wiadomości publicznej.

25-letni Afobe rozegrał w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 28 spotkań. W tym czasie siedem razy wpisywał się na listę strzelców. Ponadto zanotował także dwie asysty.

Woods został wykupiony z Brentford. W tym sezonie 25-letni defensywny pomocnik zanotował w sumie 22 występy.

Po 26 seriach gier Stoke plasuje się w tabeli na czternastym miejscu. Jak do tej pory udało im się zgromadzić na koncie 35 punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy