Oficjalnie: Aimar w Malezji

Oficjalnie: Aimar w Malezji
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Johor Darul Takzim

Pablo Aimar po dwóch miesiącach negocjacji wreszcie oficjalnie został zawodnikiem malezyjskiego Johor Darul Takzim.

33-latek z azjatyckim pracodawcą związał się dwuletnią umową. Szczegółów finansowych nie wyjawiono, jednak wiadomo, że Aimar został "najlepiej opłacanym zagranicznym zawodnikiem w historii malezyjskiej piłki".
 
Aimar ma za sobą piękną karierę. W kadrze Argentyny wystąpił w 52 meczach, strzelił osiem bramek. Grał w takich klubach jak River Plate, Valencia, Real Saragossa i od 2008 roku Benfica.
 
Nie było pośpiechu w rozmowach piłkarza z klubem, gdyż w lipcu zakończył się w Malezji sezon, a kolejny rozpocznie się dopiero w styczniu.
 
Johor w rozgrywkach 2013 zajął dopiero trzecią pozycję, co uznano za porażkę. Mistrzem Malezji został, co ciekawe, klub z Singapuru - Singapore Lions XII.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy