Oficjalnie: Akahoshi w FK Ufa

Oficjalnie: Akahoshi w FK Ufa
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Pogoń Szczecin

Takafumi Akahoshi będzie grał w beniaminku ligi rosyjskiej – FK Ufa.

28-latek spędził w Pogoni ostatnie 3,5 roku, występując zarówno w 1. lidze, jak i T-Mobile Ekstraklasie. Wcześniej rozgrywający grał w lidze łotewskiej i japońskiej. Pochodzący z „Kraju Kwitnącej Wiśni” piłkarz jest jednym z najlepszych piłkarzy szczecińskiego klubu w ostatnich latach. 
 
- Dziękujemy "Ace" za jego grę dla Pogoni i wkład w rozwój klubu - mówi wiceprezes klubu Grzegorz Smolny.
 
- Długo będziemy pamiętać jego kapitalne akcje i bramki dla Pogoni. To także dzięki niemu jesteśmy dziś w T-Mobile Ekstraklasie. Dla Akahoshiego rozpoczyna się nowy rozdział w piłkarskim życiu i możemy jedynie życzyć mu wielu sukcesów w nowym klubie - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy