OFICJALNIE: Al-Ani ponownie w Wiśle Kraków

OFICJALNIE: Al-Ani ponownie w Wiśle Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o pozyskaniu Kaisa Al-Aniego.

Pomimo zamknięcia okna transferowego niektóre kluby nadal pozyskują piłkarzy na zasadzie wolnego transferu. Do tej grupy zalicza się Wisła Kraków, która sprowadziła Kaisa Al-Aniego.

22-latek podpisał z zespołem spod Wawelu kontrakt do 30 czerwca 2020 roku. Teraz będzie do dyspozycji zarówno trenera pierwszego zespołu, jak i szkoleniowca drużyny rezerw.

Dla golkipera jest to powrót do klubu, którego barwy reprezentował od 2013 do 2018 roku. Ostatnio z kolei grał dla Soły Oświęcim.

Al-Ani ma na swoim koncie powołania do dorosłej reprezentacji Iraku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy