Oficjalnie: Aleksandrow w Legii

Oficjalnie: Aleksandrow w Legii
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Legia Warszawa

Michaił Aleksandrow został nowym zawodnikiem Legii Warszawa.

26-letni skrzydłowy związał się ze stołecznym klubem 18-miesięcznym kontraktem. Ostatnio występował w Łudogorcu Razgrad, lecz w trwającym sezonie rozegrał zaledwie cztery mecze. Bułgar od dłuższego czasu zapowiadał bowiem, że nie przedłuży umowy z "Orlętami" i w związku z tym został odsunięty od drużyny. Nowy nabytek wicemistrza Polski ma też za sobą pobyt w Borussii Dortmund, gdzie był piłkarzem drużyny U19 i rezerw.

Aleksandrow ma za sobą udział w 11 spotkaniach reprezentacji Bułgarii, w których zdobył jedną bramkę. Legia wykupiła go za około 150 tysięcy euro. W nowym zespole będzie występował z numerem 77.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy