OFICJALNIE: Andi Zeqiri w Brighton

OFICJALNIE: Andi Zeqiri w Brighton
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Brighton

Andi Zeqiri przeniósł się do Brightonu.

Poszukiwanie napastnika zakończyło się dla działaczy Brightonu sukcesem. Do drużyny prowadzonej przez Grahama Pottera dołączył Andi Zeqiri.

21-latek przenosi się na Wyspy z FC Lausanne-Sport na zasadzie transferu definitywnego. Kwota transakcji wyniosła trzy i pół miliona funtów.

Z nowym zespołem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- To bardzo ciekawy zawodnik, któremu nie można odmówić nieprzeciętnego talentu. Zabiegaliśmy o niego przez jakiś czas i cieszymy, że udało nam się dopiąć swego. Dzięki niemu mamy teraz w ataku większe pole manewru - powiedział Potter.

Szwajcar powinien załatać lukę po kontuzjowanym Florinie Andone.

Zeqiri rozegrał w poprzednim sezonie 37 meczów. Strzelił w nich 22 bramki i zanotował dziesięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy