OFICJALNIE: Andone w Galatasaray

OFICJALNIE: Andone w Galatasaray
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Galatasaray SK

Florin Andone dołączył do Galatasaray.

Rumun nie był w pierwszych kolejkach podstawowym piłkarzem drużyny Grahama Pottera, dlatego zdecydował się rozejrzeć za nowym miejscem. Jego nowym pracodawcą będzie Galatasaray.

26-latek przeprowadza się do tego zespołu na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Nie znalazła się w niej opcja na kupno. Wypożyczenia pochłonie natomiast 700 tysięcy euro.

- Życzymy mu powodzenia w nowych barwach. Mam nadzieję, że będzie mógł tam liczyć na regularne występy, a my na pewno zamierzamy monitorować jego grę — powiedział menedżer, Graham Potter.

Napastnik, który trafił do Brightonu z Deportivo de La Coruña latem 2018 roku, zdążył rozegrać w tym sezonie trzy mecze, na które złożyły się 72 minuty. W tym czasie zdobył gola.

Andone nie jest ostatnim wzmocnieniem ekipy ze Stambułu. Do drużyny dołączy jeszcze Radamel Falcao.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy