OFICJALNIE: Andone w Galatasaray

OFICJALNIE: Andone w Galatasaray
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Galatasaray SK

Florin Andone dołączył do Galatasaray.

Rumun nie był w pierwszych kolejkach podstawowym piłkarzem drużyny Grahama Pottera, dlatego zdecydował się rozejrzeć za nowym miejscem. Jego nowym pracodawcą będzie Galatasaray.

26-latek przeprowadza się do tego zespołu na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Nie znalazła się w niej opcja na kupno. Wypożyczenia pochłonie natomiast 700 tysięcy euro.

- Życzymy mu powodzenia w nowych barwach. Mam nadzieję, że będzie mógł tam liczyć na regularne występy, a my na pewno zamierzamy monitorować jego grę — powiedział menedżer, Graham Potter.

Napastnik, który trafił do Brightonu z Deportivo de La Coruña latem 2018 roku, zdążył rozegrać w tym sezonie trzy mecze, na które złożyły się 72 minuty. W tym czasie zdobył gola.

Andone nie jest ostatnim wzmocnieniem ekipy ze Stambułu. Do drużyny dołączy jeszcze Radamel Falcao.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy