OFICJALNIE: Andrea Stramaccioni znalazł pracę

OFICJALNIE: Andrea Stramaccioni znalazł pracę
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Al Gharafa

Al-Gharafę od nowego sezonu poprowadzi Andrea Stramaccioni. Poprzednio katarski zespół trenował Slaviša Jokanović.

Przez ostatnie dwa lata Al-Gharafa prowadził Slaviša Jokanović, który jednak nie zdobył z drużyną żadnego trofeum. Ponad to w ostatnim czasie dostał on ofertę z Anglii i postanowił ją przyjąć. Jego usługami zainteresowane było Sheffield United, które po spadku z Premier League poszukiwało nowego menedżera.

W związku z tym katarski klub musiał zacząć rozglądać się za nowym menedżerem. Ostatecznie padło na Andreę Stramaccioniego. 45-letni Włoch od grudnia 2019 roku pozostawał bez pracy. Ostatnim zespołem, który prowadził był irański Esteghlal FC. Długo jednak tam miejsce nie zagrzał, ponieważ poprowadził drużynę tylko w 15 spotkaniach.

Andrea Stramaccioni swoją karierę trenerską rozpoczynał w zespołach młodzieżowych AS Romy. Następnie prowadził drużynę U18 Interu, a w sezonie 2011/2012 dostał nawet szansę trenowania seniorów tego klubu. Po przygodzie w Mediolanie pracował jeszcze w Udinese, Panathinaikosie i Sparcie Praga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy