OFICJALNIE: Andrea Stramaccioni znalazł pracę

OFICJALNIE: Andrea Stramaccioni znalazł pracę
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Al Gharafa

Al-Gharafę od nowego sezonu poprowadzi Andrea Stramaccioni. Poprzednio katarski zespół trenował Slaviša Jokanović.

Przez ostatnie dwa lata Al-Gharafa prowadził Slaviša Jokanović, który jednak nie zdobył z drużyną żadnego trofeum. Ponad to w ostatnim czasie dostał on ofertę z Anglii i postanowił ją przyjąć. Jego usługami zainteresowane było Sheffield United, które po spadku z Premier League poszukiwało nowego menedżera.

W związku z tym katarski klub musiał zacząć rozglądać się za nowym menedżerem. Ostatecznie padło na Andreę Stramaccioniego. 45-letni Włoch od grudnia 2019 roku pozostawał bez pracy. Ostatnim zespołem, który prowadził był irański Esteghlal FC. Długo jednak tam miejsce nie zagrzał, ponieważ poprowadził drużynę tylko w 15 spotkaniach.

Andrea Stramaccioni swoją karierę trenerską rozpoczynał w zespołach młodzieżowych AS Romy. Następnie prowadził drużynę U18 Interu, a w sezonie 2011/2012 dostał nawet szansę trenowania seniorów tego klubu. Po przygodzie w Mediolanie pracował jeszcze w Udinese, Panathinaikosie i Sparcie Praga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy