OFICJALNIE: Angel Gomes odchodzi z Manchesteru United

OFICJALNIE: Angel Gomes odchodzi z Manchesteru United
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manchester United

Manchester United poinformował odejściu z klubu Angela Gomesa.

„Możemy potwierdzić, że Angel Gomes nie przyjął oferty nowego kontraktu i dlatego opuścił klub” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez „Czerwone Diabły”. Taki scenariusz zapowiadały już brytyjskie media.

MU zaproponował 19-letniemu ofensywnemu pomocnikowi przedłużenie współpracy na początku sezonu. Gomes nie zaakceptował oferty. Władze klubu z czerwonej części Manchesteru przygotowały kolejną propozycję, ale i ona nie spotkała się z optymizmem ze strony przedstawicieli piłkarza.

Przygoda Gomesa z MU trwała 11 lat. Wychowanek klubu rozegrał w jego pierwszym zespole 10 spotkań. W trwającym sezonie dwukrotnie wybiegał na murawy Premier League. W obu przypadkach były to krótkie występy.

Na razie nie wiadomo, gdzie reprezentant Anglii do lat 20 będzie kontynuował karierę. Interesują się nim m.in. Borussia Dortmund oraz Chelsea.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy