Oficjalnie: Angielski w Piaście Gliwice

Oficjalnie: Angielski w Piaście Gliwice fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Piast Gliwice

Karol Angielski od nowego sezonu będzie grał w Piaście Gliwice.

Młody napastnik związał się z nowym klubem trzyletnim kontraktem. W ostatnim sezonie 19-latek bronił barw Śląska Wrocław, gdzie udało mu się rozegrać 8 spotkań, w tym jedno od pierwszej minuty.

Warto podkreślić, że dla Angielskiego to już trzeci klub w zawodowej karierze. Zawodnik w latach 2012-2014 biegał w koszulce kieleckiej Korony, której jest wychowankiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy