Oficjalnie: Angielski w Piaście Gliwice

Oficjalnie: Angielski w Piaście Gliwice
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Piast Gliwice

Karol Angielski od nowego sezonu będzie grał w Piaście Gliwice.

Młody napastnik związał się z nowym klubem trzyletnim kontraktem. W ostatnim sezonie 19-latek bronił barw Śląska Wrocław, gdzie udało mu się rozegrać 8 spotkań, w tym jedno od pierwszej minuty.

Warto podkreślić, że dla Angielskiego to już trzeci klub w zawodowej karierze. Zawodnik w latach 2012-2014 biegał w koszulce kieleckiej Korony, której jest wychowankiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy