Oficjalnie: Ansaldi w Genoi

Oficjalnie: Ansaldi w Genoi
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Zenit Sankt Petersburg

Cristian Ansaldi został nowym zawodnikiem Genoa CFC.

Pięciokrotny reprezentant Argentyny trafił do włoskiej ekipy na zasadzie rocznego wypożyczenia z Zenitu Sankt Petersbug.

Ansaldi minione rozgrywki spędził na identycznych warunkach w Atlétiku Madryt. W sumie w barwach drużyny z Estadio Vicente Calderón rozegrał jedenaście spotkań, w których zanotował dwie asysty.

Przypominamy także, że 28-letni obrońca w przeszłości zaliczył pobyt w takich klubach jak Newell's Old Boys i Rubin Kazań.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy