Oficjalnie: Antonio Donnaruma w Milanie

Oficjalnie: Antonio Donnaruma w Milanie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: AC Milan

Antonio Donnarumma wraca do Milanu.

27-latek pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał dziś czteroletnią umowę, która zagwarantuje mu roczne zarobki na poziomie miliona euro. To sześciokrotnie mniejsza kwota od tej, którą inkasować będzie jego młodszy brat - Gianluigi.

Także występujący na pozycji bramkarza nie został przez Milan pozyskany przypadkowo. W trakcie burzliwych negocjacji w sprawie nowej umowy 18-latka, jednym z warunków stawianych przez rodzinę golkipera było właśnie kupno Antonio grającego ostatnio w greckim Asterasie.

Starszy Donnarumma jest wychowankiem „Rossonerich”, ale nigdy nie udało mu się wystąpić w pierwszym zespole. W Serie A dotychczas zanotował tylko jeden występ, w barwach Genoi. Teraz będzie walczył o miano zmiennika Gianluigiego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy