OFICJALNIE: Anwar El Ghazi definitywnie w Aston Villi

OFICJALNIE: Anwar El Ghazi definitywnie w Aston Villi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Aston Villa FC | The Guardian | France Football

Aston Villa poinformowała o wykupieniu z Lille Anwara El Ghaziego.

Dwukrotny reprezentant Holandii przybył na Villa Park na mocy rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Przez cały sezon spisywał się na tyle dobrze, że „Lwy” ostatecznie zdecydowały się wyłożyć za niego umówioną kwotę. Według różnych szacunków Lille zainkasowało od pięciu do dziewięciu milionów euro.

24-letni skrzydłowy podpisał czteroletni kontrakt i tym samym jest już drugim piłkarzem pozyskanym przez Aston Villę przed kolejnym sezonem, podczas którego przyjdzie jej rywalizować w Premier League. Wcześniej „The Villans” ogłosili angaż Joty. 

Autor jednego z goli w meczu finałowym play-offów do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, przez całą kampanię rozegrał w sumie 36 spotkań, strzelił sześć goli i zanotował tyle samo asyst. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy