OFICJALNIE: Anwar El Ghazi definitywnie w Aston Villi

OFICJALNIE: Anwar El Ghazi definitywnie w Aston Villi fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Aston Villa FC | The Guardian | France Football

Aston Villa poinformowała o wykupieniu z Lille Anwara El Ghaziego.

Dwukrotny reprezentant Holandii przybył na Villa Park na mocy rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Przez cały sezon spisywał się na tyle dobrze, że „Lwy” ostatecznie zdecydowały się wyłożyć za niego umówioną kwotę. Według różnych szacunków Lille zainkasowało od pięciu do dziewięciu milionów euro.

24-letni skrzydłowy podpisał czteroletni kontrakt i tym samym jest już drugim piłkarzem pozyskanym przez Aston Villę przed kolejnym sezonem, podczas którego przyjdzie jej rywalizować w Premier League. Wcześniej „The Villans” ogłosili angaż Joty. 

Autor jednego z goli w meczu finałowym play-offów do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, przez całą kampanię rozegrał w sumie 36 spotkań, strzelił sześć goli i zanotował tyle samo asyst. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Ederson zaskoczył na konferencji. „Jest duża szansa, że tu przyjdzie. To wielki trener” Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Liverpool obrał na cel piłkarza Bayernu Monachium Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” Paweł Tomczyk, były prezes Motoru Lublin, przerywa milczenie. „Moje życie prywatne i zawodowe zostało oplute” FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać FC Barcelona z zuchwałym planem na sprowadzenie Lionela Messiego. To może się udać Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [22/03/2023] Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Mateusz Borek o decyzji Fernando Santosa: Śmiech na sali. Takiej parodii dawno nie było Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane Dawid Kownacki: Mam kilka konkretnych ofert. Wszystko jest wynegocjowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy