Oficjalnie: Aogo w Schalke

Oficjalnie: Aogo w Schalke
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Schalke 04 Gelsenkirchen

Oficjalna strona Schalke 04 Gelsenkirchen potwierdziła roczne wypożyczenie Dennisa Aogo z Hamburgera SV.

- Dennis jest piłkarzem, który na pewno pomoże nam w przekroju całego sezonu. Jest on wzmocnieniem naszej kadry - cieszy się dyrektor sportowy Schalke Horst Heldt.

- Schalke to duże wyzwanie pod względem sportowym. Dam z siebie wszystko, aby pomóc drużynie - mówi Dennis Aogo, które ostatnie lata swojej kariery spędził w Hamburgu.

26-latek podpisał z Schalke roczny kontrakt. Klub z Zagłębia Ruhry zapewnił sobie opcję pierwokupu piłkarza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy