Oficjalnie: Aogo w Schalke

Oficjalnie: Aogo w Schalke
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Schalke 04 Gelsenkirchen

Oficjalna strona Schalke 04 Gelsenkirchen potwierdziła roczne wypożyczenie Dennisa Aogo z Hamburgera SV.

- Dennis jest piłkarzem, który na pewno pomoże nam w przekroju całego sezonu. Jest on wzmocnieniem naszej kadry - cieszy się dyrektor sportowy Schalke Horst Heldt.

- Schalke to duże wyzwanie pod względem sportowym. Dam z siebie wszystko, aby pomóc drużynie - mówi Dennis Aogo, które ostatnie lata swojej kariery spędził w Hamburgu.

26-latek podpisał z Schalke roczny kontrakt. Klub z Zagłębia Ruhry zapewnił sobie opcję pierwokupu piłkarza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy