Oficjalnie: Arajuuri w Lechu

Oficjalnie: Arajuuri w Lechu
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Lech Poznań

Paulus Arajuuri na zasadzie wolnego transferu przeniósł się do Lecha Poznań.

25-letni obrońca ma ważną umowę z Kalmar FF do końca tego roku, więc jego umowa z polskim klubem będzie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku. Zawodnik podpisał trzyletni kontrakt.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, żę Paulus dołączył do naszej drużyny. Chcieliśmy, aby był z nami już teraz, jednak obecnie leczy kontuzję i nie byłby zdolny do gry - powiedział wiceprezes "Kolejorza", Piotr Rutkowski. - Spytaliśmy się Hämäläinena co sądzi o Paulusie, gdyż często podczas zgrupowań reprezentacji mieszka z nim w jednym pokoju. Polecił nam, abyśmy go sprowadzili.

Paulus Arajuuri występuje w Kalmar FF od 2009 roku, kiedy przeniósł się z IFK Mariehamn. W ciągu czterech lat gry dla fińskiego klubu wystąpił w 69 spotkaniach, uzyskując trzy trafienia oraz trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy