Oficjalnie: Arajuuri w Lechu

Oficjalnie: Arajuuri w Lechu
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Lech Poznań

Paulus Arajuuri na zasadzie wolnego transferu przeniósł się do Lecha Poznań.

25-letni obrońca ma ważną umowę z Kalmar FF do końca tego roku, więc jego umowa z polskim klubem będzie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku. Zawodnik podpisał trzyletni kontrakt.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, żę Paulus dołączył do naszej drużyny. Chcieliśmy, aby był z nami już teraz, jednak obecnie leczy kontuzję i nie byłby zdolny do gry - powiedział wiceprezes "Kolejorza", Piotr Rutkowski. - Spytaliśmy się Hämäläinena co sądzi o Paulusie, gdyż często podczas zgrupowań reprezentacji mieszka z nim w jednym pokoju. Polecił nam, abyśmy go sprowadzili.

Paulus Arajuuri występuje w Kalmar FF od 2009 roku, kiedy przeniósł się z IFK Mariehamn. W ciągu czterech lat gry dla fińskiego klubu wystąpił w 69 spotkaniach, uzyskując trzy trafienia oraz trzy asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy