Oficjalnie: Arbeloa w Premier League

Oficjalnie: Arbeloa w Premier League
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: West Ham

Álvaro Arbeloa dołącza do West Hamu.

"Młoty" poinformowały, że były reprezentant Hiszpanii podpisał roczny kontrakt z klubem. Anglicy nie zapłacą za niego ani centa, bowiem obrońca od początku lipca pozostawał bez klubu. Wcześniej, od 2009 roku,  występował w Realu.

33-latek ma już doświadczenie związane z grą w Premier League, gdyż w latach 2007-2009 grał dla Liverpoolu, będąc wówczas podstawowym zawodnikiem "The Reds". Do Londynu przychodzi jako uzupełnienie składu, także w związku z licznymi kontuzjami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy