OFICJALNIE: AS Monaco kończy okno dużym transferem

OFICJALNIE: AS Monaco kończy okno dużym transferem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS Monaco I Bild

AS Monaco potwierdziło pozyskanie nowego obrońcy.

Kontraktem do 30 czerwca 2023 roku z klubem z księstwa związał się Benjamin Henrichs. Nie zostało to potwierdzone, ale „Bild” informował kilka dni temu, że Bayer - razem z bonusami - może zarobić na jego sprzedaży nieco ponad 20 milionów euro.

21-letni Henrichs najczęściej gra na prawej obronie, ale może występować również na kilku innych pozycjach, w tym w linii pomocy. W Bayerze szkolił się on od kilkunastu lat. Jeśli chodzi o pierwszą drużynę klubu z Leverkusen, rozegrał w niej 76 spotkań. Zanotował pięć ostatnich podań.

Mający na koncie trzy mecze w reprezentacji Niemiec Henrichs pożegnał się z rodzimym klubem występem przeciwko Borussii Mönchengladbach w ostatni weekend. Bayer przegrał to spotkanie 0:2.

ASM, którego zawodnikiem jest Kamil Glik, po trzech kolejkach Ligue 1 ma na koncie cztery punkty.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy