OFICJALNIE: Atalanta wzmacnia się przed Ligą Mistrzów. Kjær zagra w Bergamo

OFICJALNIE: Atalanta wzmacnia się przed Ligą Mistrzów. Kjær zagra w Bergamo
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Atalanta

Środkowy obrońca Simon Kjær został piłkarzem Atalanty na zasadzie wypożyczenia z Sevilli.

30-letni Duńczyk tym samym wraca do Włoch, w których grał już w Palermo i Romie.

Jego pozyskanie daje większe możliwości manewru trenerowi Gian Piero Gasperiniemu, przed którym wymagające zadanie pogodzenia lokalnych rozgrywek z fazą grupową Ligi Mistrzów. Tam Atalanta zmierzy się z Manchesterem City, Szachtarem Donieck i Dinamem Zagrzeb, więc Włosi będą na pewno liczyli na nawiązanie rywalizacji o awans z bardziej doświadczonymi na arenie międzynarodowej Ukraińcami.

Transfer Kjaera związany jest bezpośrednio z rozwiązaniem za porozumieniem stron umowy z 34-letnim Martinem Škrtelem, który po trzech tygodniach od podpisu stwierdził, że jednak nie chce grać w Bergamo.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy