OFICJALNIE: Atlético Madryt sfinalizowało pierwszy zimowy transfer. Dwa następne bardzo ciekawe ruchy o krok od ogłoszenia

OFICJALNIE: Atlético Madryt sfinalizowało pierwszy zimowy transfer. Dwa następne bardzo ciekawe ruchy o krok od ogłoszenia fot. Atlético Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Atlético Madryt

Atlético Madryt ma nowego bramkarza. Hiszpański klub potwierdził przybycie Horaţiu Moldovana z Rapidu 1923.

„Los Rojiblancos” długo czekali ze styczniowymi wzmocnieniami, ale jak już się rozpoczęli proces to z przytupem. Właśnie sfinalizowany został pierwszy z trzech transferów.

Mając na uwadze zbliżające się odejście Ivo Grbicia do Sheffield United, hiszpański klub obrał za cel gracza podstawowego składu w rodzimym Rapidzie.

Po dojściu do konsensusu z 26-latkiem madrytczycy rozpoczęli rozmowy z jego pracodawcą. Koniec końców zapadła decyzja o aktywowaniu klauzuli odstępnego opiewającej na kwotę 800 tysięcy euro i w ten sposób pozyskano golkipera na bardzo dobrych warunkach finansowych.

Horaţiu Moldovan przeszedł testy medyczne, po których miejsce miało podpisanie kontraktu ważnego do 30 czerwca 2027 roku.

Bramkarz w tym sezonie rozegrał 23 spotkania i zachował dziesięć czystych kont. Ponadto od kilku miesięcy jest on „jedynką” w bramce reprezentacji Rumunii, a jego dorobek to dziewięć występów, w tym pięć bez straty bramkowej.

Na Estadio Civitas Metropolitano będzie on pełnił rolę zmiennika Jana Oblaka.


Następnymi wzmocnieniami Atlético Madryt będą Moise Kean oraz Arthur Vermeeren.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy