Oficjalnie: Babbel trenerem Herthy

Oficjalnie: Babbel trenerem Herthy
Redakcja
Redakcja
Źródło: Hertha Berlin

Jak informuje oficjalna strona zdegradowanej do 2. Bundesligi berlińskiej Herthy, Markus Babbel został dziś mianowany jej nowym szkoleniowcem.<br><br> Na stanowisku trenera zastąpi on Friedhelma Funkela, któr(...)

Jak informuje oficjalna strona zdegradowanej do 2. Bundesligi berlińskiej Herthy, Markus Babbel został dziś mianowany jej nowym szkoleniowcem.

Na stanowisku trenera zastąpi on Friedhelma Funkela, który nie zrealizował postawionego przed nim przez kierownictwo klubu celu, jakim było utrzymanie drużyny w Bundeslidze.

Były obrońca Bayernu Monachium, Liverpoolu oraz reprezentacji Niemiec podpisał ze „Starą Damą” 12-miesięczny kontrakt, który zostanie automatycznie przedłużony o kolejny rok w razie awansu drużyny do najwyższej klasy rozrywkowej.

37 – letni szkoleniowiec pozostawał bez pracy od grudnia ubiegłego roku, kiedy to został zwolniony z VFB Stuttgart. Była to jego pierwsza praca w roli trenera. Zawodnikami Herthy są Artur Wichniarek oraz Łukasz Piszczek, jednak wciąż nie wiadomo czy zostaną oni w zespole na kolejny sezon.
Więcej na temat: Oficjalnie Niemcy Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy