Oficjalnie: Babel w Al Ain

Oficjalnie: Babel w Al Ain
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: al ain

Ryan Babel zagra w Al Ain FC.

Były piłkarz Liverpoolu zdecydował się zamienić turecką Kasımpaşę na drużynę ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, szkuszony wizją dużo większych zarobków, które zagwarantuje mu podpisana dzisiaj dwuletnia umowa. To pierwszy letni transfer arabskiego klubu.

28-latek ma być nową gwiazdą zespołu. Skrzydłowy ma zająć miejsce Miroslava Stocha, którego nie zdecydowano się wykupić z Fenerbahçe SK. 43-krotny reprezentant Holandii nigdy wcześniej nie grał w klubie z spoza Europy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy