Oficjalnie: Barišić w Piaście

Oficjalnie: Barišić w Piaście fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Piast Gliwice

Josip Barišić od kolejnej kampanii będzie bronił barw Piasta Gliwice.

Chorwacki napastnik podpisał z nowym klubem dwuletnią umowę. Przez drugą część minionego sezonu 28-latek grał dla Zawiszy Bydgoszcz, gdzie rozegrał 18 meczów, strzelając osiem goli. Pomimo dobrych statystyk, nie udało mu się pomóc w utrzymaniu klubu w T-Mobile Ekstraklasie.

Przed przybyciem do Polski, Barišić rozwijał swoje umiejętności w Osijeku, a także przebywał na wypożyczeniu w Splicie oraz ukraińskiej Oleksandrii. Piłkarz ma również na koncie cztery występy w reprezentacji młodzieżowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy