Oficjalnie: Barišić w Piaście

Oficjalnie: Barišić w Piaście fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Piast Gliwice

Josip Barišić od kolejnej kampanii będzie bronił barw Piasta Gliwice.

Chorwacki napastnik podpisał z nowym klubem dwuletnią umowę. Przez drugą część minionego sezonu 28-latek grał dla Zawiszy Bydgoszcz, gdzie rozegrał 18 meczów, strzelając osiem goli. Pomimo dobrych statystyk, nie udało mu się pomóc w utrzymaniu klubu w T-Mobile Ekstraklasie.

Przed przybyciem do Polski, Barišić rozwijał swoje umiejętności w Osijeku, a także przebywał na wypożyczeniu w Splicie oraz ukraińskiej Oleksandrii. Piłkarz ma również na koncie cztery występy w reprezentacji młodzieżowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy