Oficjalnie: Barry Douglas zostanie zawodnikiem Lecha

Oficjalnie: Barry Douglas zostanie zawodnikiem Lecha
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lech Poznań

Barry Douglas zostanie najprawdopodobniej pierwszym zawodnikiem, który wzmocni szeregi Lecha Poznań przed startem kolejnego sezonu.

23-letni lewy obrońca przebywa obecnie na testach medycznych w Poznaniu. Jeśli ich wynik będzie pozytywny to "Kolejorz" podpisze z nim kontrakt.

Ewentualne przyjście Douglasa do ekipy z ulicy Bułgarskiej będzie oznaczało kłopoty dla Luisa Henriqueza, który w końcu będzie miał prawdziwego konkurenta do gry w wyjściowym składzie drużyny Rumaka.

Szkot swoją seniorską karierę rozpoczynał w Queen's Park F.C. (najstarszy klub piłkarski w Szkocji) w 2008 roku. Po dwóch latach gry, w tym klubie przeniósł się do Dundee United, gdzie zaliczył 76 oficjalnych występów, w których zdobył cztery bramki oraz zaliczył aż trzynaście asyst. Od czerwca bieżącego roku będzie wolnym zawodnikiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy