Oficjalnie: Bastos w Romie

Oficjalnie: Bastos w Romie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AS Roma

Michel Bastos został zawodnikiem Romy.

30-letni Brazylijczyk do nowego klubu trafił na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z Al Ain. Koszt czasowego transferu to 1,1 miliona euro z opcją zamiany na definitywny po zakończeniu rozgrywek za 3,5 miliona euro.
 
Zawodnik operujący po lewej stronie boiska do Zjednoczonych Emiratów Arabskich trafił w minionym roku za cztery miliony euro z Lyonu.
 
Teraz wraca do Europy, aby ponownie współpracować z Rudim Garcią, trenerem, którego dobrze zna jeszcze z czasów gry dla francuskiego Lille.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy