Oficjalnie: Bastos w Romie

Oficjalnie: Bastos w Romie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AS Roma

Michel Bastos został zawodnikiem Romy.

30-letni Brazylijczyk do nowego klubu trafił na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z Al Ain. Koszt czasowego transferu to 1,1 miliona euro z opcją zamiany na definitywny po zakończeniu rozgrywek za 3,5 miliona euro.
 
Zawodnik operujący po lewej stronie boiska do Zjednoczonych Emiratów Arabskich trafił w minionym roku za cztery miliony euro z Lyonu.
 
Teraz wraca do Europy, aby ponownie współpracować z Rudim Garcią, trenerem, którego dobrze zna jeszcze z czasów gry dla francuskiego Lille.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Mohammed Salisu w Southampton OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Ødegaard wrócił do Realu Madryt OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu OFICJALNIE: Blaise Matuidi odchodzi z Juventusu Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Wieczysta Kraków zainteresowana Dawidem Kortem Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Kazuyoshi Miura śrubuje rekord. 53-latek pojawił się na murawie [WIDEO] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Callejón po siedmiu latach odchodzi z Napoli [OFICJALNIE] Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy