Oficjalnie: Bayern kupił niemiecki talent
2012-06-01 15:11:08; Aktualizacja: 13 lat temu
Znany jest już kolejny zakup wicemistrza Niemiec. Pomiędzy innymi Xherdanie Shaqirim i Claudio Pizarro, Bayern Monachium ogłosił dziś pozyskanie 18-letniego Mitchella Weisera za sumę 500,000 € .
Teoretycznie, Bawarczycy mogli sprowadzić wychowanka FC Koeln za darmo w przyszłym roku, po wygaśnieciu jego kontraktu, lecz po spadku drużyny Sławomira Peszki z Bundesligi młody skrzydłowy nie chciał występować na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Bayern przystał na prośbę Weisera i w nadchodzącym sezonie będziemy mogli podziwiać gwiazdę zeszłorocznego mundialu U-17 na Allianz Arena.
Po niemal siedmioletnim pobycie w FC Koeln i debiucie w Bundeslidze, Mitchell Weiser podążył śladem swojego idola, Lukasa Podolskiego, wędrując do 22-krotnych mistrzów Niemiec. Nastolatek związał się z „Die Roten” trzyletnią umową. Na koszulce dzierżyć będzie numer 23.


![Pep Guardiola nie wytrzymał. Operator kamery zaatakowany przez szkoleniowca Manchesteru City [FOTO]](img/photos/103194/170x113/pep-guardiola.jpg)





![Manchester United nadal bez zwycięstwa! Everton górą na Old Trafford [WIDEO]](img/photos/112928/170x113/idrissa-gueye-of-everton-hits-out-at-michael-keane.jpg)

![Pep Guardiola nie wytrzymał. Operator kamery zaatakowany przez szkoleniowca Manchesteru City [FOTO]](img/photos/103194/90x60/pep-guardiola.jpg)





![Manchester United nadal bez zwycięstwa! Everton górą na Old Trafford [WIDEO]](img/photos/112928/90x60/idrissa-gueye-of-everton-hits-out-at-michael-keane.jpg)





