OFICJALNIE: Beijmo w Werderze

OFICJALNIE: Beijmo w Werderze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Werder Brema

Felix Beijmo wzmocnił Werder Brema.

Szwed przez ostatnie 18 miesięcy był związany z rodzimym Djurgårdens. W barwach tej ekipy zaliczył łącznie 41 występów, które zostały zwieńczone trzema trafieniami i sześcioma asystami.

Dobra postawa w lidze szwedzkiej zaowocowała zainteresowaniem ze strony Werderu Brema, który zdecydował się pozyskać utalentowanego prawego obrońcę. Niemcy zapłacili za jego transfer trzy miliony euro. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

- Felix to bardzo młody i ambitny gracz, który powinien ożywić rywalizację na prawej stronie boiska. Bardzo cieszymy się, że przekonała go nasza oferta - powiedział dyrektor sportowy Werderu, Frank Baumann.

- Werder jest doskonale znany większości kibicom piłki nożnej. To klub z ogromnymi tradycjami i dużym potencjałem. Naprawdę nie mogę doczekać się momentu, kiedy poczuję atmosferę Weserstadion - dodał podekscytowany piłkarz.

21-latek jest czwartym letnim wzmocnieniem Werderu. Wcześniej szeregi zespołu wzmocnili Kevin Möhwald, Martin Harnik i Yuya Osako.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy