Oficjalnie: Białkowski w Ipswich

Oficjalnie: Białkowski w Ipswich
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Ipswich Town F.C.

Ipswich Town F.C. poinformowało za pośrednictwem oficjalnej strony o pozyskaniu bramkarza Notts County FC Bartosza Białkowskiego.

Angielski klub nie ujawnił kwoty odstępnego, jednak wiadomo, że Polak parafował dwuletni kontrakt. To piąty zawodnik pozyskany przez "The Tractor Boys" przed rozpoczęciem nowego sezonu.

27-letni bramkarz występował do tej pory w Olimpii Elbląg, Górniku Zabrze, Southampton, Barnsley oraz Notts County. W barwach Notts zanotował 93 występy, w których 26-krotnie udało mu się zachować czyste konto.

Co ciekawe, Białkowski w 2009 toku został wypożyczony przez klub z Ipswich, jednak nie miał okazji zadebiutować.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy