OFICJALNIE: Błaszczykowski na dłużej w Wiśle Kraków

OFICJALNIE: Błaszczykowski na dłużej w Wiśle Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Jakub Błaszczykowski zostaje w Wiśle Kraków.

To, co od kilku tygodni wydawało się niemalże przesądzone, dziś stało się faktem. Wisła Kraków poinformowała, że Jakub Błaszczykowski zdecydował się pozostać pod Wawelem.

33-latek parafował z trzynastokrotnym mistrzem Polski kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

Skrzydłowy trafił do „Białej Gwiazdy” w zimie, kiedy wydawało się, że jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów zniknie z piłkarskiej mapy. Poza aspektem sportowym wielokrotny reprezentant kraju wspólnie z Tomaszem Jażdżyńskim i Jarosławem Królewskim, udzielił Wiśle pomocy finansowej, stając się tym samym jednym ze współwłaścicieli spółki. 

Błaszczykowski, który pod koniec sezonu zmagał się z kontuzją palca, rozegrał w minionych rozgrywkach osiem spotkań. Na jego dorobek złożyło się pięć bramek. Ponadto zaliczył jedną asystę i został wybrany piłkarzem marca w Ekstraklasie.

Wisła zainauguruje nowy sezon 20 lipca meczem ze Śląskiem Wrocław.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy