OFICJALNIE: Błaszczykowski wraca do Wisły Kraków. 33-latek uprawniony do gry w Ekstraklasie

OFICJALNIE: Błaszczykowski wraca do Wisły Kraków. 33-latek uprawniony do gry w Ekstraklasie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ekstraklasa SA I Wisła Kraków

Ekstraklasa potwierdziła, że Wisła Kraków zgłosiła do rozgrywek Jakuba Błaszczykowskiego.

105-krotny reprezentant Polski został uprawniony do gry na najwyższym rodzimym szczeblu. Wiosną już na pewno zobaczymy go więc na ekstraklasowych boiskach.


Kilka godzin temu o podpisaniu przez 33-letniego skrzydłowego kontraktu z „Białą Gwiazdą” poinformował Tomasz Włodarczyk z „Przeglądu Sportowego”. Umowa ma obowiązywać przez pół roku. Błaszczykowski zgodził się na pensję w wysokości 500 złotych miesięcznie netto, którą i tak będzie przekazywał na bilety na mecze Wisły dla dzieci z domów dziecka.

Krakowski klub potwierdził, że konferencja prasowa z udziałem Błaszczykowskiego, na której zostaną przedstawione szczegóły współpracy między stronami, rozpocznie się w piątek o 15:00.

Błaszczykowski reprezentował już barwy „Białej Gwiazdy” w latach 2005-2007. Jego ekstraklasowy bilans to 51 meczów, trzy bramki i 10 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy