OFICJALNIE: Błaszczykowski wraca do Wisły Kraków. 33-latek uprawniony do gry w Ekstraklasie

OFICJALNIE: Błaszczykowski wraca do Wisły Kraków. 33-latek uprawniony do gry w Ekstraklasie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ekstraklasa SA I Wisła Kraków

Ekstraklasa potwierdziła, że Wisła Kraków zgłosiła do rozgrywek Jakuba Błaszczykowskiego.

105-krotny reprezentant Polski został uprawniony do gry na najwyższym rodzimym szczeblu. Wiosną już na pewno zobaczymy go więc na ekstraklasowych boiskach.


Kilka godzin temu o podpisaniu przez 33-letniego skrzydłowego kontraktu z „Białą Gwiazdą” poinformował Tomasz Włodarczyk z „Przeglądu Sportowego”. Umowa ma obowiązywać przez pół roku. Błaszczykowski zgodził się na pensję w wysokości 500 złotych miesięcznie netto, którą i tak będzie przekazywał na bilety na mecze Wisły dla dzieci z domów dziecka.

Krakowski klub potwierdził, że konferencja prasowa z udziałem Błaszczykowskiego, na której zostaną przedstawione szczegóły współpracy między stronami, rozpocznie się w piątek o 15:00.

Błaszczykowski reprezentował już barwy „Białej Gwiazdy” w latach 2005-2007. Jego ekstraklasowy bilans to 51 meczów, trzy bramki i 10 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy