Oficjalnie: Bolaños w Katarze

Oficjalnie: Bolaños w Katarze
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Al-Gharrafa

Reprezentant Kostaryki Christian Bolaños został nowym zawodnikiem katarskiego Al-Gharrafa.

30-letni pomocnik ostatnio występował w kostarykańskim CS Cartagines, wcześniej przez cztery lata grał w FC Kopenhaga. Nowy nabytek katarskiego klubu ma zastąpić Brazylijczyka Nenê, który opuścił zespół na początku tego tygodnia. Bolaños był jednym z liderów reprezentacji, która doszła aż do ćwierćfinału ubiegłorocznych Mistrzostw Świata. 

Doświadczony zawodnik dotychczas zaliczył 60 spotkań w kadrze narodowej, w których zdobył 2 gole. Poza występami na turnieju w Brazylii, uczestniczył też w mundialu w 2006 roku, ponadto brał udział w trzech edycjach Złotego Pucharu CONACAF. W przeszłości był testowany przez Liverpool.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy