Oficjalnie: Bolaños w Katarze

Oficjalnie: Bolaños w Katarze
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Al-Gharrafa

Reprezentant Kostaryki Christian Bolaños został nowym zawodnikiem katarskiego Al-Gharrafa.

30-letni pomocnik ostatnio występował w kostarykańskim CS Cartagines, wcześniej przez cztery lata grał w FC Kopenhaga. Nowy nabytek katarskiego klubu ma zastąpić Brazylijczyka Nenê, który opuścił zespół na początku tego tygodnia. Bolaños był jednym z liderów reprezentacji, która doszła aż do ćwierćfinału ubiegłorocznych Mistrzostw Świata. 

Doświadczony zawodnik dotychczas zaliczył 60 spotkań w kadrze narodowej, w których zdobył 2 gole. Poza występami na turnieju w Brazylii, uczestniczył też w mundialu w 2006 roku, ponadto brał udział w trzech edycjach Złotego Pucharu CONACAF. W przeszłości był testowany przez Liverpool.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy