Oficjalnie: Boljević zagra w Larnace

Oficjalnie: Boljević zagra w Larnace fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: AEK Larnaka

Vladimir Boljević, grający ostatnio w Cracovii, przebywa na testach medycznych w AEK Larnaka, po nich podpisze z cypryjskim klubem dwuletni kontrakt.

Czarnogórzec spędził w Krakowie trzy sezony, ale tak naprawdę tylko 2012/2013 był dla niego udany, kiedy został wicekrólem strzelców pierwszej ligi i wywalczył ze swoim klubem promocję do T-Mobile Ekstraklasy. Piłkarz, który ostatnimi czasy występował jako napastnik, nie mógł się przełamać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, czego dowodem jest bilans 68 meczów, w których trafił do bramki zaledwie trzy razy.

16 czerwca Cracovia ogłosiła oficjalnie, że rezygnuje z 26-letniego zawodnika, ale jak widać nie pozostanie on długo na bezrobociu i spróbuje swoich sił w siódmym zespole cypryjskiej ekstraklasy. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy