OFICJALNIE: Bony trenuje z angielskim czwartoligowcem

OFICJALNIE: Bony trenuje z angielskim czwartoligowcem fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BBC

Wilfried Bony uczestniczy w okresie przygotowawczym Newport County.

Jeszcze pięć lat temu Iworyjczyk przenosił się ze Swansea City do Manchesteru City za kwotę 28 milionów euro. Teraz z kolei nie ma klubu i przygotowuje się do rozgrywek z grającym w League Two, Newport County.

O sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował trener czwartoligowca, Mike Flynn. Dodał on jednocześnie, że wspaniale jest trenować takiego profesjonalistę, jakim jest Bony.

30-latek pozostaje bez pracy od początku lipca, po tym, jak wygasł jego kontrakt ze Swansea City. Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w drużynie Al Arabi Sports Club.

W lidze katarskiej rozegrał siedem meczów i strzelił pięć bramek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy