OFICJALNIE: Bony trenuje z angielskim czwartoligowcem

OFICJALNIE: Bony trenuje z angielskim czwartoligowcem fot. Wikipedia
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BBC

Wilfried Bony uczestniczy w okresie przygotowawczym Newport County.

Jeszcze pięć lat temu Iworyjczyk przenosił się ze Swansea City do Manchesteru City za kwotę 28 milionów euro. Teraz z kolei nie ma klubu i przygotowuje się do rozgrywek z grającym w League Two, Newport County.

O sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował trener czwartoligowca, Mike Flynn. Dodał on jednocześnie, że wspaniale jest trenować takiego profesjonalistę, jakim jest Bony.

30-latek pozostaje bez pracy od początku lipca, po tym, jak wygasł jego kontrakt ze Swansea City. Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w drużynie Al Arabi Sports Club.

W lidze katarskiej rozegrał siedem meczów i strzelił pięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy