Oficjalnie: Boussoufa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Oficjalnie: Boussoufa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Al-Jazira Club

Moubarak Boussoufa zasilił szeregi Al-Jazira Club.

Reprezentant Maroka przeszedł do ekipy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na zasadzie wolnego transferu z Lokmotiwu Moskwa i związał się z nowym pracodawcą dwuletnim kontraktem.

Boussoufa trafił do rosyjskiego klubu w sierpniu 2013 roku z Anży Machaczkała za 15 milionów euro. Od tego czasu rozegrał 42 spotkania dla „Kolejarzy”, w których strzelił pięć bramek oraz zanotował dwanaście asyst.

Ponadto 31-latek ostatni pół roku spędził na wypożyczeniu w KAA Gent, gdzie rozpoczynał swoją przygodę z seniorską piłką po wcześniejszym pobycie w szkółce Ajaksu Amsterdam i Chelsea FC. W sumie w drugiej połowie minionych rozgrywek wystąpił w jedenastu meczach belgijskiej drużyny i zdobył w nich dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy