Oficjalnie: Bożinow w Chinach

Oficjalnie: Bożinow w Chinach
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meizhou Hakka FC

Waleri Bożinow został nowym zawodnikiem Meizhou Hakka FC.

Doświadczony napastnik dołączył do zespołu z zaplecza Chinese Super League na zasadzie wolnego transferu po tym, jak przed kilkoma dniami rozstał się z Partizanem. Wielokrotny reprezentant Bułgarii po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Bożinow od lipca minionego roku reprezentował barwy drużyny z Belgradu. W trwających rozgrywkach wystąpił w 22 meczach „Grobari”, w których strzelił pięć bramek i zanotował tyle samo asyst.

31-letni zawodnik w przeszłości grał w takich ekipach jak Lecce, Fiorentina, Juventus, Manchester City, Parma, Sporting, Hellas czy Lewski Sofia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy