Oficjalnie: Bunn opuszcza Manchester City

Oficjalnie: Bunn opuszcza Manchester City
Redakcja
Redakcja
Źródło: Huddersfield Town FC

Harry Bunn do końca sezonu przenosi się do Championship, tym samym zawodnik tymczasowo kończy przygodę z Manchesterem City.

21-letni napastnik już w grudnia występował w barwach zespołu z Championshim w ramach wypożyczenia, które z kolei wchodziło w program rozwojowy Manchesteru City. Po tym okresie zawodnik powrócił do macierzystego zespołu, aby wczoraj podpisać półroczną umowę z Huddersfield Town FC.

- Byliśmy bardzo zadowoleni z tego co nam wcześniej pokazał Harry w tak krótkim czasie. Co prawda kibice nie mogli go zobaczyć w pierwszym zespole, lecz pokazał, że może być dla nas silnym wzmocnieniem. Teraz będziemy monitorować jego rozwój. Wiemy, że to bardzo dobry zawodnik, więc kwestią czasu jest kiedy wjedzie na najlepsze tory - powiedział Mark Robins, szkoleniowiec Huddersfield Town FC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy