Oficjalnie: Bunn opuszcza Manchester City

Oficjalnie: Bunn opuszcza Manchester City
Redakcja
Redakcja
Źródło: Huddersfield Town FC

Harry Bunn do końca sezonu przenosi się do Championship, tym samym zawodnik tymczasowo kończy przygodę z Manchesterem City.

21-letni napastnik już w grudnia występował w barwach zespołu z Championshim w ramach wypożyczenia, które z kolei wchodziło w program rozwojowy Manchesteru City. Po tym okresie zawodnik powrócił do macierzystego zespołu, aby wczoraj podpisać półroczną umowę z Huddersfield Town FC.

- Byliśmy bardzo zadowoleni z tego co nam wcześniej pokazał Harry w tak krótkim czasie. Co prawda kibice nie mogli go zobaczyć w pierwszym zespole, lecz pokazał, że może być dla nas silnym wzmocnieniem. Teraz będziemy monitorować jego rozwój. Wiemy, że to bardzo dobry zawodnik, więc kwestią czasu jest kiedy wjedzie na najlepsze tory - powiedział Mark Robins, szkoleniowiec Huddersfield Town FC.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy