Oficjalnie: Butland w Leeds United

Oficjalnie: Butland w Leeds United
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Leeds United

Jack Butland został wypożyczony ze Stoke City do Leeds United.

Reprezentant Anglii będzie występował na zapleczu Premier League do końca sezonu. 22-latek, który reprezentował Anglię na każdym szczeblu, włącznie z seniorskim, był częścią kadry Wielkiej Brytanii na Igrzyskach Olimpijskich w 2012 roku.
 
Bramkarz Stoke uważany jest za bardzo poważne wzmocnienie zespołu z Championship.
 
- Cieszę się, że zapewniliśmy sobie występy takiego zawodnika w naszym zespole – stwierdził menadżer Leeds, Brian McDermott.
 
Jack Butland rok temu zamienił Bimingham City na Stoke City za 3,5 miliona funtów. Jego kariera miała nabrać rozpędu, ale młodemu golkiperowi nie udało się wywalczyć miejsca w składzie.
 
To najmłodszy bramkarz, który reprezentował Anglię. Jego debiut miał miejsce w 2012 roku w wygranym 2-1 spotkaniu z Włochami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy