OFICJALNIE: Były bramkarz Bayernu zagra w Austrii

OFICJALNIE: Były bramkarz Bayernu zagra w Austrii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FK Austria Wiedeń

Ivan Lučić zasili szeregi Austrii Wiedeń.

Umowa zawarta między 22-letnim zawodnikiem a klubem wejdzie w życie wraz z końcem sezonu. Bramkarz związał się z siódmym zespołem Bundesligi kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku.

Przenosiny do Austrii to dla Lučicia powrót do korzeni. Młody golkiper jest bowiem wychowankiem akademii wiedeńskiego klubu. W swojej karierze bronił barw SV Ried, Bristol City i Bayernu Monachium. Nie było mu jednak dane zadebiutować w barwach niemieckiego potentata.

- Ivan to ogromny talent. Podczas testów udowodnił nam, że warto mu zaufać, dlatego zdecydowaliśmy się podpisać z nim umowę - powiedział dyrektor sportowy Austrii, Franz Wohlfahrt.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy