Oficjalnie: Były obrońca United w League One

Oficjalnie: Były obrońca United w League One
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: MK Dons

MK Dons potwierdził, że nowym zawodnikiem tego klubu został Scott Wootton.

Były obrońca Liverpoolu oraz Manchesteru United podpisał dwuletnią umowę z nowym pracodawcą. 24-latek jest czwartym wzmocnieniem klubu z League One z ostatniego tygodnia, po: George'u Williamsie, Chuksu Aneke i Lee Nichollsie.

- To świetny klub, który czeka świetlana przyszłość i jestem szczęśliwy z tej transakcji — oznajmił Wootton. - Nie miałem intensywnego przygotowania przedsezonowego, więc może minąć trochę czasu zanim w pełni zintegruję się ze składem. Mimo to jestem podekscytowany i liczę na regularne występy — dodał.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy