Oficjalnie: Były piłkarz Korony w Olimpiku Donieck

Oficjalnie: Były piłkarz Korony w Olimpiku Donieck
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Olimpik Donieck

Kyryło Petrow został nowym zawodnikiem Olimpiku Donieck.

Były piłkarz Dynama Kijów oraz Korony Kielce dołączył do ukraińskiego klubu na zasadzie wolnego transferu i po przejściu testów medycznych związał się z nim dwuletnim kontraktem.

Przypominamy, że Petrow w ostatnim czasie reprezentował barwy kazachskiej ekipy Ordabasy Szymkent, dla której rozegrał w sumie 29 spotkań i zdobył w nich jednego gola.

Warto również dodać, że defensywny pomocnik w 2009 roku został mistrzem Europy do lat 19 oraz najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy