OFICJALNIE: Camarasa w Crystal Palace

OFICJALNIE: Camarasa w Crystal Palace
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Crystal Palace

Crystal Palace poinformowało o pozyskaniu Víctora Camarasy.

Menadżer drużyny z Selhurst Park, Roy Hodgson od jakiegoś czasu domagał się od władz klubu wzmocnień w drugiej linii. Jego prośby zostały wysłuchane na dzień przed zamknięciem okna transferowego w Premier League.

Do Crystal Palace dołącza Víctor Camarasa, która opuszcza tym samym Real Betis. Transakcja odbyła się na zasadzie wypożyczenia, a umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. W kontrakcie znalazła się opcja pierwokupu zawodnika po wspomnianym okresie.

- Pozyskaliśmy gracza, który był obserwowany przez naszych ludzi od dłuższego czasu. To silny i uzdolniony technicznie pomocnik. Mam nadzieję, że szybko wkomponuje się w zespół. Myślę, że powinien być naszym dużym wzmocnieniem — mówi menadżer, Roy Hodgson.

Dla 25-latka jest to powrót na Wyspy po kilku tygodniach rozbratu. Poprzedni sezon spędził bowiem na wypożyczeniu w Cardiff. On sam prezentował się dobrze, jednak nie uchroniło to jego ekipy przed spadkiem do Championship.

Sam Camarasa rozegrał łącznie 33 mecze. W tym czasie zdołał strzelić pięć bramek. Ponadto zanotował także cztery asysty.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy