Oficjalnie: Cambiasso w Olympiakosie
2015-08-07 20:19:38; Aktualizacja: 10 lat temu
Esteban Cambiasso podpisał dwuletni kontrakt z Olympiakosem, zapewniający mu dwa miliony euro rocznie.
34-latek pozostawał bezrobotny po tym, jak zdecydował się nie przedłużać swojej umowy z Leicester City. W Premier League zaliczył drugą młodość, notując pięć bramek i jedną asystę w 31 meczach ligowych. Na King Power Stadium był postacią tak ważną, że działacze klubu do ostatniej chwili próbowali wynegocjować podpisanie przez niego nowej umowy.
Najważniejsze lata swojej kariery Cambiasso spędził w Interze Mediolan, w którym występował w latach 2004-2014. Z zespołem "Nerazzurich" sięgnął po wiele trofeów, w tym raz po Ligę Mistrzów i pięciokrotnie po mistrzostwo Włoch.

![Brøndby rzuca wszystko ja jedną szalę. Sięga po napastnika, którym kiedyś interesowała się Legia Warszawa [OFICJALNIE]](img/photos/85729/170x113/emmanuel-dennis.jpg)
![Sebastian Szymański odchodzi z Fenerbahçe [OFICJALNIE]](img/photos/114773/170x113/sebastian-szymanski-robert-lewandowski.jpg)

![Koszmarny błąd reprezentanta Polski w Lidze Europy [WIDEO]](img/photos/114772/170x113/skorupski.jpg)




![Brøndby rzuca wszystko ja jedną szalę. Sięga po napastnika, którym kiedyś interesowała się Legia Warszawa [OFICJALNIE]](img/photos/85729/90x60/emmanuel-dennis.jpg)
![Sebastian Szymański odchodzi z Fenerbahçe [OFICJALNIE]](img/photos/114773/90x60/sebastian-szymanski-robert-lewandowski.jpg)

![Koszmarny błąd reprezentanta Polski w Lidze Europy [WIDEO]](img/photos/114772/90x60/skorupski.jpg)









