Oficjalnie: Campbell wypożyczony do Betisu

Oficjalnie: Campbell wypożyczony do Betisu fot. Transfery.info
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: Arsenal

Arsene Wenger zwalnia miejsce w ataku dla nowo pozyskanych Lukasa Podolskiego oraz Oliviera Giroud. Na roczne wypożyczenie do Betisu Sewilla trafił Joel Campbell.

Reprezentant Kostaryki na Emirates Stadium został ściągnięty w 2011 roku, lecz kłopoty z otrzymaniem pozwolenia o pracę spowodowały, że 20-latek nie zaliczył jeszcze oficjalnego debiutu w barwach „Kanonierów”. Poprzedni sezon Campbell spędził w Lorient, gdzie udało mu się zanotować 25 spotkań w Ligue 1.

Nie wiadomo, czy problemy problemy z pozwoleniem o pracę nie zaistnieją także w Hiszpanii. Jeśli wszystko pójdzie po mysli Betisu, Kostarykanin będzie przez najbliższy sezon występował w andaluzyjskim zespole z numerem 36.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Czekamy na ogłoszenie transferu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Czekamy na ogłoszenie transferu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy