Oficjalnie: Capoue w Watfordzie

Oficjalnie: Capoue w Watfordzie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Watford

Étienne Capoue przenosi się do Watfordu.

Beniaminek Premier League dokonał rekordowej transakcji w historii swojego klubu, płacąc za Francuza siedem milionów funtów. Były już pomocnik Tottenhamu pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał czteroletnią umowę.

Siedmiokrotny reprezentant "Trójkolorowych" nie miał pewnego miejsca w składzie "Kogutów" - w minionym sezonie wystąpił w zaledwie 18 spotkaniach, strzelając jedną bramkę. 26-letni pomocnik jest kolejnym dużym wzmocnieniem Watfordu przez zbliżającą się kampanią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy